Witajcie Kochani. Ostatnimi czasy dwukrotnie odwiedziliśmy Rudę Śląską, skąd po raz kolejny odebraliśmy transporty niezwykle wartościowych książek. Serdecznie dziękujemy!

Minęło już 365 dni od momentu, gdy nasza Fundacja została powołana do życia.  365 dni lepszych i gorszych chwil. Sukcesów i problemów. Początki jak zawsze bywają trudne, jednak każdego dnia wychodzimy na prostą. Dzięki Wam do naszych Rodaków pojechała już 4-cyfrowa liczba książek. Z każdą zbiórką, z każdym transportem razem przybliżamy nasze marzenie, by Polskość Na Białorusi nigdy nie umarła. Również nasz projekt stworzenia podręcznika do nauki języka polskiego dzięki wpłatom i aukcjom charytatywnym na Allegro co kilka dni jest o krok bliżej od realizacji.  Wszystkie obecne aukcje możecie znaleźć tutaj: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=34675984

Nie mamy zamiaru przestać naszej działalności. Każdego dnia rozmawiamy o perspektywach rozwoju i poszerzeniu działalności. Potrzebni do tego jesteście Wy, Przyjaciele. Wierzymy, że na każdy możliwy sposób możecie współpracować z Fundacją. Liczymy na Was!

Dziękujemy za każdą książkę, każdą złotówkę i każde miłe słowo z ostatnich 365 jakże owocnych dni. Oby tak dalej!